TERASOVÉ OHRIEVAČE ENDERS - PRÍSLUŠENSTVO | Autochladnička.sk - Rozumieme vám i chladničkám
info@autochladnicka.sk  tel.(8-17h): +421 910 220 240
Nákupný košík
0 Ks
4.90 EUR
« Naspäť

PRÍSLUŠENSTVO K TERASOVÝM OHRIEVAČOM

UŽITOČNÉ DOPLNKY

Naše outdoorové produkty boli po generácie inšpirované nadšencami campingu a fanúšikmi outdoorových aktivít. Značka Enders už tradične predstavuje dlhotrvajúcu spoľahlivosť, jednoduchosť použitia, široký rozsah funkčnosti a rôznorodosť pre každodenné použitie, pri zachovaní excelentnej kvality v porovnaní s cenou. Priania našich zákazníkov v kombinácii s maximálnym komfortom počas voľných chvíľ a maximálnej ohľaduplnosti k životnému prostrediu sú hlavnými motiváciami neustáleho vylepšovania našich produktov...

Strávenie príjemného času na terase nie je vďaka terasovým ohrievačom určené iba pre letné dni. Naše terasové ohrievače dodajú príjemné teplo, ktoré potrebujete, keď je vonku chladno. S našou ECO technológiou je dopad na životné prostredie minimálny a zároveň spotrebujete menej plynu.

HORÁK ECO GREEN

  • Inovatívny a vysoko výkonný

Napriek nižšej spotrebe plynu a tým spojených nižších prevádzkových nákladov získate rovnaké množstvo tepla.*

  • Šetrný k životnému prostrediu

Podstatne nižšie emisie CO2. Používaním 6 kW horáka môžete znížiť emisie CO2 až o 50 %.*

  • Ekonomický

Až o 50 % nižšia spotreba energie*. Používaním ekologicky šetrného 6 kW horáka výrazne znížite spotrebu plynu a prevádzkové náklady až o 50 %.

* v porovnaní s bežným 12kW horákom

Relax na terase nemusí byť iba potešením v lete. Terasové ohrievače Enders môžu pre vás znamenať, že výhody leta si môžete začať užívať už na skorú jar a zároveň si predĺžiť outdoorovú sezónu až do skorej zimy. Exteriérové ohrievače Enders vám umožnia vychutnať si naplno krásy jarných a jesenných večerov, ešte dlho potom ako zapadne slnko. Dokonca aj v lete vám príjemné teplo z terasového žiariča môže napomôcť užiť si večer plnými dúškami. Pokroková technológia žiaričov môže urobiť z vašej záhrady alebo kaviarne útulný kútik pre vás a vašich hostí. Naše ECO modely sú vrcholom nášho sortimentu. Sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň aj k vašej peňaženke. Systematickým výskumom a vývojom plynových ohrievačov sa darí šetriť cenné energetické zdroje. Inovatívna Enders ECO Ultra technológia (EEU) túto našu snahu posúva ešte ďalej. Teplo je vyžarované mimoriadne cielene a efektívne, čo má za následok ešte nižšiu spotrebu bez toho, aby to ovplyvnilo tepelný výkon.